Który Polak jest najpopularniejszy na Instagramie?

Instagram to obecnie jeden z najpopularniejszych social mediów. Które profile są najpopularniejsze w Polsce?

Karol Wiśniewski @frizoluszek

Obserwujący – 2 319 511

Urodzony w 1996 roku polski youtuber znany internautom przede wszystkim jako lider najpopularniejszej obecnie polskiej internetowej ekipy – Ekipy Friza.

Wojciech Szczęsny @wojciech.szczesny1

Obserwujący – 2 694 700

Polski bramkarz gra obecnie w jednym z najpopularniejszych klubów świata czyli Juventusie Turyn. Poczynania sportowa śledzi ponad 2,5 miliona osób. Na jego profilu często pojawia się również znana polskim internautom Marina Łuczenko.

Anna Lewandowska @annalewandowskahpba

Obserwujący – 2 810 861

Polska trenerka a także dietetyczka znana jest w sieci ze swoich produktów mających na celu pomóc innym zachować piękną sylwetkę. Obecnie udziela się bardzo dużo w tematyce macierzyństwa zakładając nawet swój produkt Baby by Ann.

Veronica Bielik @veronicabielik

Obserwujący – 2 914 182

Polska fotomodelka niewątpliwie jest jedną z największych gwiazd polskiego Instagrama. 26-latka może pochwalić się niezwykle kobiecymi wymiarami 88/58/88. Weronika to również współzałożycielka firmy Spotlight Agency zajmującej się influencer marketingiem.

Robert Lewandowski @_rl9

Obserwujący – 17 558 167

Zdecydowanie najpopularniejszym Instagramowym kontem jest ten prowadzony przez Roberta Lewandowskiego. Gwiazdor Bayernu dzięki swoim świetnym występom w niemieckiej lidze a także reprezentacji Polski stał się rozpoznawalny na całym świecie.

 

 

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*